Návštěva kadeřnictví musí být priorita!

Vlasy jsou ozdobou, kterou pyšně na hlavě nosíme. Pokud se o ně však nestaráte a vymlouváte se na to, že jednoduše nemáte čas, není se popravdě čím chlubit. Péči byste jim měli věnovat jak doma, tak i v kadeřnickém salónu, kde by se minimálně jednou měsíčně měli postarat o případné nedostatky a výživu.
vlnité vlasy

REGENERACE – PÉČE – ÚPRAVA A BARVA

Regenerační kúra:
Jedná se o intenzivní bázi, která poskytne vlasům odpočinek, vyživuje je po celé jejich délce, dodá jim lesk a zamezí jejich poškozování. Je to prakticky zábal, který si můžete svépomocí udělat i doma, ovšem ne tak kvalitně jak v salónu se speciálními přípravky a odborníkem, který ví co dělá.
Absolutní novinkou na trhu je rekonstrukce vlasů žehlením za studena, pomocí ultrazvuku a infračerveného světla.
Olejová péče:
Nanesení oleje na vaše vlasy vám dodá zcela nový vzhled a konečnou strukturu. Nezáleží na typu vašich vlasů, tato procedura je vhodná i pro mastící se vlasy. Olej se díky své konzistenci vsákne do vlasového vlákna a zlepšuje pružnost každého pramene. Regeneruje vlasy, které jsou znehodnocené používáním nevhodných šampónů a kondicionérů, které obsahují chemikálie. Je vynikající pro obarvené vlasy a pomáhá lepšímu rozčesávání.
kadeřnické nůžky
Úprava a barva:
Koneční vzhled vašich vlasů máte pevně ve svých rukou. Pokud nechcete zkoušet nové věci a jste spokojená se svými vlasy, dopřejte jim alespoň základnou péči a pravidelné zastřihávání. Pokud ovšem toužíte po účesu, který by vás změnil k nepoznání, upravte nejen délku, ale i barvu vašich vlasů. Počítejte s tím, že po tomto rozhodnutí budete muset navštěvovat kadeřnictví mnohem častěji než doposud. Je to z důvodu odrůstání a nevzhlednému střihu, který moc nepotěší.
Neexistuje žádná výmluva, kterou byste mohli použít v případě toho, že vaše vlasy potřebují starostlivost a vy na ně nemáte čas. Jedná se o několik pár hodin, kdy budete nejen odpočívat, ale hlavně dbát o svůj zevnějšek a vypadat o několik let mladší. A to už zní zatraceně dobře!

About the Author

You may also like these

No Related Post