Nebuďte překvapeni odstávkou letu

Kdo by neměl rád nízkonákladovou společnost Ryanair? Nabízí levné lety po celé Evropě, a i přes poměrně velká omezení, co se týče zavazadel, s touto společností létá opravdu mnoho cestujících. Ceny letenek totiž dokážou být opravdu bezkonkurenční, příkladem může být letenka do Londýna z Prahy, kdy se cena může pohybovat i kolem 500 Kč za zpáteční letenku. Jak vidíte, jde o cenu, za kterou se stěží dostanete vlakem z jednoho konce České republiky na druhý, a proto se není třeba čemu divit, když se dozvíte, že touto společností chce cestovat mnoho lidí.

Boarding letu Ryanair

I přes popularitu této společnosti však vznikají problémy, a to uvnitř samotné společnosti. Zde si zaměstnanci stěžují například na nevyhovující podmínky a nízké platy, což se odráží i na tom, s jakým zpožděním nebo jestli vůbec létají pravidelné linky. Zajímavostí je proto již stávka, která je vyloženě naplánovaná. Další plánovaná stávka ryanair 28.9, seznam ohrožených letů se tedy bude hodit, pokud máte skutečně v plánu s touto leteckou nízkonákladovou společností někam letět.

Jakých letů se zpoždění nebo zrušení týká?

z Prahy = Brusel, Londýn, Řím, Krakov, Liverpool a další…
z Brna = Londýn
z Bratislavy = Londýn, Dublin, Malaga, Leeds, Řím, Soluň, Madrid, Eindhoven a mnoho dalších…

Nastupování do letu společnosti Ryanair

Jak vidíte, zpoždění se týká snad všech letů, které z území České republiky a Slovenska odlétají. Z toho plyne možnost kompenzace, kterou však Ryanair již předem zamítnul. Vy se však můžete obrátit na speciality v tomto oboru, svěřit jim do péče váš nárok na kompenzaci a čekat, zdali se jim podaří získat finanční prostředky nebo nikoliv. Věřte tomu, že i minimálních 250 eur je velmi zajímavá motivace pro využití odborných služeb. Stojí to i za ten risk, že se to nepovede, neboť pro vás je risk pouze využití těchto služeb, žádné soudní spory ani nic podobného se vás týkat nebude.

About the Author

You may also like these