Nutný kolagen

Kolagen hydrolyzovaný je takový kolagen, který je opravdu lehce vstřebatelný, a tudíž je velmi vhodný pro všechny lidi. Kolagen hydrolyzovaný je taky takový, že si ho můžete sehnat v jakékoliv podobě. Hydrolyzovaný kolagen můžete sehnat například v prášku. A nemyslím tím takový prášek, který je kulatý a který zapijete vodou. To vůbec nemám na mysli. Mám na mysli hydrolyzovaný kolagen, který je v prášku, když prášek zamícháte ve vodě. Může to být obyčejná voda anebo v nějakém džusu. Raději bych ale doporučila nějaký džus, které je ředěný vodou. Protože klasické džusy neředěné jsou velmi ostré. Tedy alespoň mně to tak přijde. Já sama nikdy nepij čisté džusy.

Kolagen a vitamíny potřebujeme.

Mě to dráždí žaludek a většinou mě po ostrém džusu začne pálit žáha. A takže pokud si dávám hydrolyzovaný kolagen v prášku, tak ho dávám do džusu jedna ku jedné s vodou a já si myslím, že je to zdravé i pro naše tělo. Protože pít ostré džusy není moc vhodné. Nicméně taky hydrolyzovaný kolagen můžete koupit v nápoji. O tomhle bych se ale poradila v lékárně. Protože nevím, jaká je dlouhá trvanlivost nápoje hydrolyzovaného kolagenu. Protože je jasné, že tento kolagen v prášku vám vydrží o mnoho déle. Pokud ho tady nemáte skladovaný ve vlhku a světlu. Pokud máte kolagen v prášku, tak doporučuji skladovat v chladu a kde je tma.

Kolagen si dejte do vody.

Protože tam vám hydrolyzovaný kolagen v prášku vydrží opravdu déle. Nicméně pokud si ho koupíte v nápoji, tak doporučuji ho mít v lednici. Nicméně ale budu opravdu lepší, pokud tento hydrolyzovaný kolagen v prášku vypijete co nejdříve, přece je to jenom nápoj, který nemusí vydržet opravdu dlouho. A tohle záleží už ale pouze na vás a já si myslím, že bude lepší, když se poradíte v lékárně. A kolagen hydrolyzovaný je taky velmi zdravý pro naše tělo. A dámy jistě ocení jeho pozitivní vliv na kůži a vlasy.

About the Author

You may also like these