Relaxovat můžete i na pytli

Pro chvíle odpočinku, relaxace i spánku a nabrání nových sil si většinou volíme místo, kde je nám dobře a kde je klid. Většinou k tomu slouží křeslo, pohovka, válenda, otoman nebo postel. Hitem posledních let se staly vaky a pytle, které si oblíbili nejen dospělí, ale i děti.

modrý vak.png

Zdraví prospěšné

Vaky a pytle podporují přirozené sezení, jsou v různých barevných odstínech a našemu tělu velice prospívají. Tyto kousky jsou pro sezení daleko příjemnější než běžná židle a navíc se stanou nepostradatelnou součástí interiéru. Kromě toho, že jsou velice praktické na údržbu, jsou hlavně zdravým způsobem sezení nebo ležení, díky tomu, že svůj tvar dokonale přizpůsobí té osobě, která ho právě užívá. Pozitivně také působí na páteř a celkové držení těla.

To, že jsou vaky pohodlné, o tom není třeba nijak diskutovat, kdo ho vyzkoušel, určitě dlouho neváhal s jeho pořízením. Vaky jsou plněny polystyrenovými kuličkami, díky nim se vak poddá tvaru těla a zaručí tak dokonalé pohodlíčko uživateli. Na vaku se nemusí jen sedět, je možné na něm ležet apod., škálu variant uvítají především děti a teenageři.

Originální kousek do obývacího nebo dětského pokoje

To, že sezení nebo ležení na vaku je našemu tělu jen ku prospěchu, o tom už jsme se zmínili. Navíc díky bohatému výběru se stane nedílnou součástí pokoje a ozvláštní tak jeho celkový vzhled. Navíc tento kousek nábytku je velice originální. Děti ocení design s motivy oblíbených pohádkových postav. Navíc vaky nemají velkou hmotnost, tudíž ani jejich přesun není žádný problém.

zelený bean bag.png

S vaky se můžete dost často setkat i ve veřejných prostorách jako jsou kavárny. Své místo mají už i v předškolních zařízeních, kde si velkou oblibu získaly právě u dětí.

Pokud chcete tento luxus dopřát i svému pejskovi nebo kočičce, na trhu jsou k dostání vaky určené domácím mazlíčkům.


About the Author

You may also like these

No Related Post