Veselé omalovánky

V dnešní době děti tráví volný čas u počítače, televize nebo tabletu. Nejeví příliš zájem o klasické hračky a raději hrají hry on-line. Občas je ale třeba dětem dopřát také nějakou jinou zábavu a nechat je rozvíjet jejich kreativní myšlení a motoriku. Skvělým způsobem jsou například Mašinka Tomáš omalovánky. Oblíbená postava Mašinka Tomáš vašim ratolestem pomůže zdokonalit své schopnosti, pobavit se a něčemu se přiučit. Kromě spousty zábavných omalovánek mají k dispozici také počty, poznávání barev a originální pexeso. V každém časopise mají zkrátka možnost přiučit se něčemu novému a zároveň si pomocí pastelek nebo fixů vybarvit roztomilé obrázky.Dítě s omalovánkami
Pod výše zmíněným odkazem naleznete svět Tomáše a jeho skvělých přátel, kteří v časopisech a knihách doprovází vaše dítko při učení a malování. V každém z časopisů je přichystáno něco nového. Nejen, že nejmenší Mašinku Tomáše milují, nyní si dík němu také vytvoří kladný vztah k učení a novým věcem, které se jim budou v průběhu života velmi hodit.
Každé knížkové leporelo ukrývá 16 stran plných zábavy a ponaučení. Formou hry se děti učí psát, počítat nebo číst. Odměnou jim je hravá omalovánka, puzzle nebo pexeso.
Mimo časopisy můžete také pořídit skvělé dárkové krabice, které obsahují knížky s dárky. Až tedy budete vybírat vhodný dárek pro své nejmenší, nezapomeňte navštívit stránku masinka-tomas.cz, kde najdete kromě omalovánek také například stolní hry, plakáty nebo povlečení s motivem Mašinky Tomáš.Kreslící potřeby
Uspořádejte tematickou narozeninovou oslavu s nádobím a ozdobami s Tomem! V již zmíněném internetovém obchodě naleznete nespočet báječných hraček a předmětů které se těší veliké oblibě. Přesvědčte se sami a pořiďte svým dětem zábavu za velice atraktivní cenu. Pro více informací navštivte stránky uvedené výše. Uvidíte, jakou radost dítka budou mít!

About the Author

You may also like these