Hlubinná regresní terapie

  • 1. 2. 2020

Každý člověk se občas setká s různými potížemi, bolestmi či psychickými poruchami. V mnohých případech lze navštívit psychologa či terapeuta, který se v průběhu jednotlivých sezení snaží přijít na jádro našeho problému a posléze nám nabídne řešení. Existují ale také situace, kde nejsme schopni odhalit, co způsobilo naše trápení. Právě v takovém okamžiku je dobré navštívit regresní terapii, která pomocí jemné hypnózy odkrývá příčinu našich problémů a dále je také léčí a odstraňuje.Silueta se západem slunce
Pokud se vám zdá, že potřebujete zajít až do hloubky, k samotným kořenům svého já abyste pochopili, kde vše pramení, právě regresní terapie praha http://www.hlubinna-regresni-terapie.cz/ vám nabízí účinnou pomoc.
Někdy stačí vrátit se o pár let zpět, do dětství, kdy se mohlo udát cosi nepříjemného, děsivého či smutného, co jsme časem vytlačili z mysli. Avšak v našem podvědomí zůstává zapsáno takřka vše, proto se nyní můžeme potýkat se symptomy, které nás upozorňují právě na onu klíčovou situaci z minulosti. Jsou případy, kdy se ale musíme vydat mnohem, mnohem dál, a to až do životů minulých. Není přesně jasné, kolik předešlých životů máme, ale můžeme s klidem říci, že spousty. A právě v jednom z nich se mohlo udát něco strašného, co jsme si přinesli do toho nynějšího.Ruce meditující osoby
Trápí-li vás například migrény, které nemají jasný původ, mohlo se stát, že právě v oné minulosti jste měli úraz či jiné zranění spojené s hlavou.
Pokud se chcete dozvědět více, navštivte odkaz zmíněný výše a seznamte se s touto metodou psychoanalýzy. Jedná se o naprosto bezpečný proces, při kterém poznáváte sebe samotného a zároveň se zbavujete toho, co vás tíží. Berete-li ovšem například antidepresiva, je zapotřebí poradit se se svým lékařem, zda je tato terapie vhodná právě pro vás.
Veškeré informace včetně kontaktu naleznete pod výše zmíněným odkazem.