Hlubinná regresní terapie


Každý člověk se občas setká s různými potížemi, bolestmi či psychickými poruchami. V mnohých případech lze navštívit psychologa či terapeuta, který se v průběhu jednotlivých sezení snaží přijít na jádro našeho problému a posléze nám nabídne řešení. Existují ale také situace, kde nejsme schopni odhalit, co způsobilo naše trápení. Právě v takovém okamžiku je dobré navštívit regresní terapii, která pomocí jemné hypnózy odkrývá příčinu našich problémů a dále je také léčí a odstraňuje.Silueta se západem slunce
Pokud se vám zdá, že potřebujete zajít až do hloubky, k samotným kořenům svého já abyste pochopili, kde vše pramení, právě regresní terapie praha vám nabízí účinnou pomoc.
Někdy stačí vrátit se o pár let zpět, do dětství, kdy se mohlo udát cosi nepříjemného, děsivého či smutného, co jsme časem vytlačili z mysli. Avšak v našem podvědomí zůstává zapsáno takřka vše, proto se nyní můžeme potýkat se symptomy, které nás upozorňují právě na onu klíčovou situaci z minulosti. Jsou případy, kdy se ale musíme vydat mnohem, mnohem dál, a to až do životů minulých. Není přesně jasné, kolik předešlých životů máme, ale můžeme s klidem říci, že spousty. A právě v jednom z nich se mohlo udát něco strašného, co jsme si přinesli do toho nynějšího.Ruce meditující osoby
Trápí-li vás například migrény, které nemají jasný původ, mohlo se stát, že právě v oné minulosti jste měli úraz či jiné zranění spojené s hlavou.
Pokud se chcete dozvědět více, navštivte odkaz zmíněný výše a seznamte se s touto metodou psychoanalýzy. Jedná se o naprosto bezpečný proces, při kterém poznáváte sebe samotného a zároveň se zbavujete toho, co vás tíží. Berete-li ovšem například antidepresiva, je zapotřebí poradit se se svým lékařem, zda je tato terapie vhodná právě pro vás.
Veškeré informace včetně kontaktu naleznete pod výše zmíněným odkazem.

About the Author

You may also like these