Proč si přijít pro půjčku do nebankovní společnosti?

  • 19. 2. 2021

Tíživá finanční situace může postihnout každého z nás a dvojnásob to platí v této nejisté době, kdy se na hraně propasti může ocitnout každý z nás. Není žádná ostuda se do takové situace dostat, je ale zapotřebí jí urychleně řešit. Jen na nás už záleží, zda svou důvěru vložíme do některé z bank anebo zamíříme do nebankovní společnosti. Pojďme se společně podívat na několik důvodů, které vás utvrdí, že druhá možnost je ta správná. Nebankovní půjčku totiž seženeme mnohdy rychleji, bez zbytečného papírování a byrokracie.

dlužná částka

Úvěr vyřídíte i z pohodlí domova

V dnešní době se dá už řada formalit vyřídit v pohodlí domova, přesto je tomu v případě bankovních půjček jinak. V případě bankovní půjčky je zapotřebí zamířit osobně na pobočku, absolvovat unavující pohovor, vyjednat podmínky a doufat ve šťastný konec. U nebankovních půjček je ale celý proces daleko rychlejší, žádost lze podat online v pohodlí domova. Pomocí online kalkulaček snadno zjistíte pro vás nejvýhodnějšího poskytovatele a vše následně sjednat pomocí online formuláře. Celý proces je rychlý a intuitivní. Schvalování probíhá též online a je otázkou několika málo minut.

úroková sazba

Přívětivější podmínky

Žadatelé se špatnou platební morálkou s největší pravděpodobností v žádné bance neuspějí. Co když ale peníze opravdu potřebují, aby neskončili v dluhové pasti? Uklouznout může každý, je ale důležité se opět postavit na vlastní nohy a problémům se postavit čelem. Negativní záznam v registrech dlužníků je možná důvod k zamítnutí žádosti o úvěr, to ale neznamená, že není možné pochodit jinde. Nebankovní společnosti na takové žadatele čekají s otevřenou náručí. Rychlé spotřebitelské úvěry nebo nebankovní hypotéka bez registru jsou možnosti, jak potřebný obnos peněz získat. Spousta nebankovních poskytovatelů do registru vůbec nenahlíží a dává tak šanci dosáhnout na úvěr i žadatelům se špatnou platební morálkou.

Pravidla prodeje přes internet

  • 3. 11. 2019

Prodejci se na internetu dělí do dvou základních skupin. První jsou jednotlivci. To jsou obvykle fyzické osoby, které například přes inzerát prodávají věci, pro které již nemají využití. Tou druhou jsou internetové obchody. Ty obvykle nabízejí své produkty na vlastních webových stránkách. Obě tyto skupiny podstupují při prodeji určitá rizika. Některá mají společná, jiná jsou unikátní.

košík pro nákup v internetovém obchodě

Tím nejčastějším, čemu prodejci čelí, jsou nepřevzaté zásilky. To je nepříjemné zvláště pokud si zákazník zvolil jako formu platby dobírku, kdy za zboží zaplatí až při převzetí. Ze strany kupujícího jde samozřejmě o rozumnou volbu, neboť až do dodání nemá jistotu, v jakém stavu a zda vůbec mu objednaná věc přijde. Pro prodávajícího se však jedná o tu nejhorší možnost.

Musí totiž vždy čekat, zda kupující balíček neodmítne. V tom případě totiž nejen nezíská peníze, ale dokonce je i ztratí. Musí totiž i v tomto případě zaplatit kurýrní společnosti za přepravu. Zároveň mu zboží může přijít zpátky v ne zcela dobrém stavu, což znamená, že jej již nebude moci prodat za plnou cenu, což je další ztráta.

Pro větší internetové obchody, zejména ty s oblečením, je typické vracení zboží. Zkrátka zákazník si zboží koupí, zaplatí, zjistí, že se mu na něm nakonec něco nelíbí a v zákonné lhůtě jej pošle zpět. Až potud v pořádku. Problém je, pokud je takových zákazníků hodně. A právě prodejci oblečení se s tím setkávají nejčastěji. Kupující si zboží převezme, doma si jej vyzkouší, zjistí, že mu nesedí, a pošle jej zpátky. Často to lidé takto dělají i opakovaně. Pro obchody to však představuje problém.

platba kartou za zboží přes internet

Proč problém? Především proto, že samozřejmě zákazníkovi musí vrátit plnou cenu. Což, stejně jako v předchozím případě, znamená, že budou opět tratit na výdajích na dopravu. Zároveň je tu opět ta možnost, že jim zboží přijde zpět poškozené, takže jej již nebudou moci prodat. Z tohoto důvodu představuje internetový obchod s oděvy jedno sice z nejvýnosnějších, ale zároveň nejrizikovějších odvětví podnikání.

Lidé, kteří jen přes inzerát prodávají nějakou věc, řeší často jiný problém. Tím jsou kupující, kteří je potom kontaktují a obviňují z toho, že zboží poslali poškozené. Zároveň požadují část ceny zpět. Je pravda, že přepravní společnost mohla danou věc poškodit. Stává se však také, že si zákazník zboží poškodí sám, aby mohl získat část svých peněz zpět. Někdy tito žadatelé sahají nakonec až k výhrůžkám. A jelikož prodávající je pouze fyzická osoba, u které navíc kupující zná adresu, není to právě nejlepší situace.

Přesto přese všechno je třeba říci, že většina internetových transakcí proběhne ke spokojenosti obou stran. Není tedy třeba se příliš obávat. Proto směle do toho, využijte možností moderní doby! Koneckonců od toho tady jsou.

Youtube videa nebo životní prostředí?

  • 27. 8. 2019


Natáčet na Youtube může být skvělým koníčkem, ale i prací. Někteří se snaží nabrat miliony sledujících na nadpisech, která upoutají. Stejně tak v případě, že vytvoří kontent, který zrovna letí. Pokud vás videa baví, není na tom nic špatného, ale je třeba se zamyslet nad dopadem těchto videí na prostředí. Ať už mají miliony zhlédnutí, nebo jen deset, stejně konceptovaných videí je mnoho a všechna jsou stejně přílišně spotřebitelská.

hnusné kravaty

            Videa, kde lidé nakupují nejlevnější a nejhůře testovanou kosmetiku, je hromada. Je smutné, kolik toho končí v koši. Tato kosmetika má své špatné hodnocení z nějakého důvodu, ve videu jen uvidíte ty samé důvody, ne-li více těchto důvodů, proč si to nekupovat. A při záchraně produktu to dopadá ještě hůř, když ostatní navnadí na to, že dané zboží není tak špatné. Ne každý má peníze na drahé produkty a pokud uslyší, že se nejedná o nic hrozného, zbytečně nakoupí něco, co nebude používat. A daná osobnost to také nebude používat, obzvlášť, když se pravděpodobně jedná o nějakého beauty guru, který má nesrovnatelně kvalitnější produkty.

            Také existují videa, kde utrácí lidé nesmyslné částky za oblečení a hodnotí je. Například z Aliexpress a Wishe objednávají plesové šaty. Na jednu stranu můžeme říct, že ano, jsou užitečné (pokud nenavazují spolupráci, a tudíž jim nepřijde vadný kus) a vy si můžete porovnat, které šaty si koupíte. Pokud nemáte příliš peněz, je to výhodné. Jinak ale raději investujte a šetřete si, než podporovat kanály, které utrácí peníze za to, aby vytvořili obrovskou uhlíkovou stopu, a následně vyhodili opravdu umělý materiál do koše.
prodejní stojan

            V neposlední řadě se zamyslete, jestli vás tato videa neovlivňují nakupovat příliš velké množství věcí. Neustále do vás hučí, že zkusí toto a není to tak špatné. A tak třeba představí deset věcí, které si nakonec koupíte i vy. Také přemýšlejte, jestli vám přinese výdělek na těchto videích nějaké plusy. K čemu vám bude mnoho peněz, když je nebudete mít jak využít?


Dobře optimalizované webové stránky

  • 27. 8. 2019

Dnes by měl být každý podnikatel či každá firma na internetu – to je dnes podmínka, bez které to prostě nejde. Ať se podíváte do jakéhokoliv průmyslu, odvětví nebo oboru, všude se najdou profesionálové, firmy, podnikatelé a další subjekty, které mají i svou reprezentaci na internetu, ať už v jakékoliv podobě – blog, webové stránky, e-shop, osobní profily na sociálních sítích, profily na Google My Business či různých jiných platformách, Mapy. Zkrátka podnikatel musí být všude, kde je uživatel – jinak nemá vůbec šanci zachytit dnešního zákazníka, který se ve většině případů pohybuje k podnikatelům právě přes internetové vyhledávání.starší muž mluvící o „SEO“ v dialogové bublině

Když mladý student hledá místo, kde by se levně a dobře najedl, kam jde? Na internet, ideálně pak na nějakou platformu, kde je více restaurací a on si může z domova nejen vybrat, ale ještě k tomu objednat domů.

Když maminka na mateřské hledá zboží pro své dítě, ať už jsou to pleny nebo kočárek, kde se bude dívat? Nejdříve na internetové diskuze, poté se přesune na srovnávací webové stránky a poté ještě na stránky výrobce / prodejce.

Když se chce starší pán podívat po příležitosti se seznámit? Zvolí internetovou seznamku (nejen pro seniory).
Velké G společnosti GOogle na výstavce v kresleném městě
A koho na internetu nenajdou, jakoby neexistoval. Dokonce i malé tkalcovství či profese řemeslných prací mají alespoň nějaký profil na mapách, kde si k nim uživatelé mohou najít cestu. A to jsou všechno důležité věci.

Takže pokud chcete být konkurenceschopní, musíte být připraveni bít se o své klienty i v tomto kybernetickém světě. Přesně proto je tu seo Brno, aby vám pomohlo získat tolik potřebnou výhodu na internetu oproti vaší konkurenci. Nejedná se jenom o optimalizaci vaší webové stránky, aby excelovala ve vyhledávání uživatelů, ale také tvorbu zajímavého obsahu, který přitáhne pozornost či celkovou správu webové stránky. Ne každý podnikatel zvládne ke svému řemeslu či práci ještě k tomu všemu dávat pozor, jestli dokáže držet krok s nejrůznějšími aktualizacemi.

Půjčka do nepohody

  • 17. 1. 2019

Líbí se vám představa, že byste si mohli půjčit peníze, ale nikdo by se vás neptal, jak s nimi naložíte?
Možná vás ani tak nezajímá ochrana soukromí, jako moc dobře víte, že jakmile někomu sdělíte, co s penězi plánujete, tak vám vaši půjčku nikdo nedá. A možná se ještě navíc za účel https://managementmania.com/cs/ucel-funkce-a-zamery-podniku-dle-druckera jejich využití stydíte. Ať tak či onak, americká hypotéka je pro vás jako dělaná.

peníze

Americká hypotéka vám umožní nechat si své tajemství pro sebe
Americká hypotéka je právě tím typem bezúčelového úvěru, který právě hledáte. Přijde vám vhod v situaci, kdy si chcete půjčit na dovolenou, na dárky pro své příbuzné k Vánocům anebo i na mnoho jiných věcí, u kterých moc dobře víte, že jako účel půjčky nebudou působit moc dobře. A právě proto chcete o svých cílech pomlčet. Všichni moc dobře víme, že půjčku na bydlení anebo na pořízení automobilu schvalují všichni, ale půjčku na dovolenou anebo na dárky naopak každý okamžitě odsoudí.

A moc pochvalných reakcí nevyvolá samozřejmě ani to, že si chcete půjčit peníze na splacení dluhů. Když vám exekutor klepe na dveře a vy máte hluboko do kapsy, tak je jasné, že nemáte na výběr – vy výhodnou půjčku potřebujete zkrátka jako sůl. Ovšem kde ji vzít?

dolar

Je vaše finanční situace složitá? Poohlédněte se po nebankovní verzi americké hypotéky
Právě situace, kdy má člověk dluhy na krku, nízké příjmy anebo záznam v registru mohou být z hlediska půjčky dost problematické. Minimálně je za velký problém považuje každá banka, a pokud jde o ostatní finanční situace, tak záleží, jak hluboké jsou vaše problémy.
Pokud prokážete, že máte dostatečné příjmy na pravidelné měsíční splátky úvěru, tak si můžete sjednat nebankovní americkou hypotéku bez registru. Z jejího názvu je zřejmé, že tady ani záznam v registru vadit nemusí. Vždyť s výhodným úrokem a dlouhou dobou splatnosti si takový úvěr může dovolit téměř každý.

Chytrá půjčka vhodná pro každého

  • 26. 8. 2018

Půjčit si peníze je v současné době mnohem jednodušší, než tomu bylo kdy dřív. Kromě klasických bank totiž můžete začít využívat služeb i jiných, nebankovních společností. U nich je zpravidla mnohem jednodušší získat úvěr, protože nemají tak náročné podmínky a váží si více svých klientů. Pokud se tedy nechcete doprošovat, dokazovat své příjmy nebo trávit desítky hodin čekáním, určitě vsaďte na nebankovní hypotéky, ty vám zkrátka mohou nabídnout víc.

zlaté mince

Nemusíte dokazovat příjmy ani tajit dluhy

Pro koho jsou tyto úvěry vhodné? Ocení je zejména lidé s malým platem, protože nebudou muset dokazovat své příjmy. Je tedy jedno, jestli pobíráte minimální mzdu, nebo jste dokonce bez práce. Nikdo vás za to soudit nebude, nikdo se na to nebude ani ptát. To samé platí, co se týká dluhů, pokud máte nějaký záznam v registru dlužníků, také to problém nebude. Nikdo sem totiž nenahlíží. Dále je tento úvěr vhodný pro všechny ty, kteří zkrátka nechtějí svěřovat bance veškeré soukromé informace, protože ruku na srdce, informace o mzdě a všech dalších příjmech nejenom vás, ale třeba i vaší manželky, je dost citlivá informace. Je tedy naprosto pochopitelné, pokud se o to nebudete chtít dělit.

Zařiďte vše z domova

Zaujala vás tato možnost a rádi byste jí využili? V tom případě vás určitě potěší, že nebudete muset nikam chodit, všechno totiž můžete dojednat z pohodlí svého domova. Už žádné vysedávání a nekonečné čekání v bankách a neustálé dokazování čehokoliv, toto je mnohem rychlejší a příjemnější varianta. Jak tedy přesně postupovat?

komínek

  • Vyplňte online formulář s údaji o sobě a nemovitosti, kterou budete chtít ručit
  • Vyčkejte na to, než vám zavolá odborný pracovník a probere s vámi veškeré detaily
  • Podepište přehlednou a stručnou smlouvu bez jakýchkoliv záludností
  • Užívejte si peníze, které během pár hodin získáte