Náhradní díly zajistí delší životnost vaší trampolíny i vaše bezpečí

Víte, jak zajistit bezproblémové užívání vaší zahradní trampolíny a prodloužit její životnost? Dobře se o ni starejte, nenechávejte ji trpět nepříznivým vlivem počasí, na zimu ji uklízejte ze zahrady. I přes veškerou péči se ale může stát, že se něco poškodí nebo ztratí.

Pokud si myslíte, že v případě potíží je nutné hned koupit novou trampolínu se vším všudy, není tomu tak. I pro ni existují náhradní díly https://www.beanbag.cz/nahradni-dily-na-trampoliny. Snadno si tedy vyberete jen ten, který potřebujete a skáčete dál.
Mezi náhradní díly se ovšem řadí i další nezbytnosti, které zpříjemní její užívání a pomohou zajistit vaše bezpečí a dokonce v případě nutnosti ochrání i samotnou skákací plochu, když zrovna trampolínu nikdo nevyužívá.

skok na trampolíně

Co vše tedy máte v rámci náhradních dílů k dispozici?
· Pružiny a náhradní kryt na ně. Samotné pružiny se rády ztrácejí, když trampolínu na zimu rozkládáte a uskladňujete. Neškodí tedy, mít jich pár v rezervě. Kryt na pružiny se zase častým používáním může opotřebit, proč si tedy nepořídit nový, když to jde. Naleznete ho v několika velikostech.

· Skákací plocha, ta, ač výjimečně, může se také poškodit. Zejména nedbalostí, ostrými předměty či vlivem nepříznivého počasí. I proto je tedy dobré vědět, že lze opatřit novou.

· Ochranná síť spolu s kotvící sadou jsou prvky bezpečnostními. Síť zabrání vyskočení na zem a těžkým úrazům. Kotvící sada má pak za úkol zvýšit stabilitu celé konstrukce na maximum.

· Schůdky nejsou zcela nezbytné, rozhodně o nich ale zauvažujte. Představují pohodlnější a bezpečnější způsob, jak se dostat na skákací plochu i z ní. To ocení především vaše ratolesti.

. A konečně krycí plachta. Umožňuje zakrýt skákací plochu v době, kdy trampolínu nikdo nevyužívá.Skákací plochu tak ochrání před nepříznivým počasím, které ji může poškodit. Pomáhá vlastně zajistit její delší životnost.

muži v oblecích, skok

About the Author

You may also like these

No Related Post