Závislá na mobilu

Myslím si, že každý člověk už má nějaký mobilní telefon. A já nejsem zase výjimka. A na tom by absolutně nebylo asi nic divného, protože v dospělém věku má každý člověk mobilní telefon. A kdo tvrdí, že ne, tak mu to kecá anebo ho nějak zvláštně nepotřebujete, i když si nedokážu opravdu představit člověka, který by mi řekl, že vůbec nepotřebuje mobilní telefon. To jako vážně? To vážně existují dospělí lidé, kteří nepotřebují vůbec mobilní telefon? Opravdu takového člověka vůbec neznám a docela bych si přála ho potkat a zeptala bych se ho, jak může bez mobilního telefonu žít. Já vím, vy si možná říkáte, že dříve, když nebyly mobilní telefony, tak se lidé také zcela obešli bez mobilního telefonu.

A mobil je taky moje závislost.

Já vím, tohle je pravda a znám to, jenomže je opravdu logické, že když si člověk na něco zvykne, když mu to usnadní život a zjednoduší, tak se potom toho těžko zbavuje. Je to například jako to, když narkomanovi seberete náhle drogy, protože taky z toho bude mít absťák. A já se vám přiznám, že kdybych musela ze dne na den odevzdat mobilní telefon a nemít žádný mobilní telefon, tak bych se asi zbláznila. Já jsem zvyklá, že si můžu kdykoliv zavolat někomu, aby pro mě přijel autem, protože nemám řidičský průkaz. A nemám ani auto.

I mobil je můj koníček.

Takže je pro mě mobilní telefon opravdu hodně důležité a nedokážu si bez něj představit život. Taky díky mobilu potkávám spoustu přátel, protože mám v kamarádky, které bydlí hodně daleko, se kterými se vidím pouze online přes mobilní telefon anebo přes počítač, takže kdybych neměla mobilní telefon, byla bych asi pěkně nahraná. A vy byste už dokázali žít a normálně fungovat bez mobilního telefonu? Nebo jste už na tom jako já, že by jste se zbláznili. Řeknu vám, že můj syn, kterému je pět let, by se už taky asi neobešel bez mobilu. No co, taková je doba.

About the Author

You may also like these