Nepotřebujete kancelář

Když si koupíte zboží v kamenném obchodě, máte záruku, že jej v případě závady či poruchy, můžete přinést zpět do obchodu a zboží reklamovat. Horší je to se zbožím, které si objednáte přes internet. Pokud je to solidní firma, bude mít uvedenou adresu, kam můžete zboží vrátit a firma vám pošle nové zboží nebo vám vrátí peníze.

Existují ale i firmy, které nepotřebují mít fyzické sídlo společnosti, a ty si volí virtuální sídlo společnosti. Prakticky je to jen adresa pro zápis do Obchodního rejstříku a na danou adresu pak chodí pouze pošta a fyzicky tam firma vůbec neexistuje.

firma

Virtuální sídlo firmy rozhodně není forma podvodu. Existují firmy, které skutečné sídlo firmy, jako jsou kanceláře, nepotřebují. V podstatě i takový instalatér nepotřebuje mít sídlo firmy a pokud nechce mít místo svého bydliště uvedené jako sídlo firmy, není důvod proč si nepořídit virtuální sídlo firmy Ostrava. Na danou adresu poté chodí korespondence, kterou si můžete nechat přeposílat nebo nechat oscanovat a poslat na vaší e-mailovou adresu. A pokud někdy budete potřebovat uspořádat obchodní schůzku, můžete využít reprezentativní prostory firmy, která vám poskytne firma, v níž máte své virtuální sídlo.

kancelář

Zakládáte firmu a nechcete mít jako sídlo firmy uvedenou adresu vašeho bydliště? Nechcete platit za kancelář, kterou byste využili jen párkrát do roka? Máme pro vás jednoduché a praktické řešení! Virtuální kancelář! Zajistíme vám přeposílání korespondence, která přijde na vaši virtuální adresu. Nabídneme vám využití našich reprezentativních prostor. Neutrácejte za kancelář se sekretářkou, využijte virtuální kancelář. Mít sídlo firmy a nemít tam kancelář, ale v podstatě jen poštovní schránku na domě je řešením pro firmy, které pracují v online světě a nepotřebují kancelář ani sklady. Je to velmi praktické a efektivní řešení.

About the Author

You may also like these