Recenze – BTS World

Firma Big Hit entertainmant se rozhodla vydat hru BTS World v roce 2019, díky nedávným úspěchům skupiny již ne pouze v Jižní Koreji ale i v Spojených Státech Amerických a celé Evropě.
I když hned při spuštění hra upozorňuje že se nejedná o skutečné události, fanoušci si všimly že přesto na hře je hodně co pravdy. Hra začíná soutěží o lístek na koncert v Soulu v Jižní Koreji a vy jakožto fanoušek napíšete komentář a na základě nich se vybírají výherci. Když se vám podařilo vyhrát lístek můžete vyrazit na koncert. Pěkný začátek, akorát se při cestě do arény vrátíte do roku 2012 což je rok kdy byla skupina založena. Animace ukazuje, jak postupně mizí plakáty a billboardy s obličeji členů skupiny, jak se postupně vracíte v čase zpět.Město Soul.jpg
Sebou máte již prázdný koncertní lístek, na který budou přibývat členové skupiny kteří díky Vám podepsali smlouvu s Big Hit entertainment.  Když se Vám podaří přesvědčit všech 7 členů přichází ta horší část. Stáváte se totiž jejich manažerem a Vaší prací je se o své idoly starat. Dohlížet na jejich stravování, denní režim a pomoct jim, když Vás potřebují. Hra Vás dostává do zajímavých situací a zvláštních rozhodnutích.
Když BTS úspěšně debutovali 13. června 2013 a vy jste zajistili jejich úspěch, můžete přejít na sekcianother story, kde každý člen má vlastní příběh o tom, co by dělal, kdyby nebyl součástí skupiny.
Hra není pouze příběh, kde sbíráte kartičky členů a snažíte se s nimi zdolat různé levely abyste se dostali dál v příběhu.Zpěváci na pódiu.jpg
Titul opravdu nadchl jak fanoušky, tak i lidi nemající zdání o existenci skupiny. Nadchne Vás nejen příběhem, který je plný náhlých zvratů ale i grafikou a hlasy které jsou namluveny přímo chlapci ze skupiny. Své má ale i hudba která byla vytvořena a nazpívána speciálně pro tuto hru i se zahraničními zpěváky. Big Hit entertainment ukázal, jaký je těžký a nejistý život idolů, a tak jsme si jejich fenoménu začali jako fanoušci vážit ještě více.

About the Author

You may also like these