S čím vám vypomůže úklidová firma

Ruční čištění koberců – na koberec nestačí sáčkový vysavač a čas od času je nutné jej podrobit důkladnější očistě. Jistě, že je možné koberec čistit ručně kartáčem a saponátovým roztokem z kbelíku, ale tato činnost nemívá valný efekt. Pozvěte si raději na vyčištění koberce úklidovou firmu.

úklidová firma

Mytí oken – úklidová firma v Pardubicích mvcleaningservices.cz vyřeší problém v domácnostech, kde se lidé zdráhají umývat okna z bezpečnostních důvodů. Stávají se totiž případy, že tu a tam někdo vypadne z okna, a takovéto nehody obvykle mívají tragické konce. Nebezpečné jsou i pády z oken z prvního patra, pokud dopadnete na záda nebo na hlavu. Nepodceňujte tato úskalí a nejste-li si jisti, že vám nic takového nehrozí, svěřte práci raději odborníkům.

úklidové práce

Dezinfekce koupelen, toalet a kuchyní – uklidit koupelnu, záchod a kuchyň tak, aby se doslova leskly a byly důkladně vydezinfikované, není jen tak. Toto je poměrně častý důvod sjednávání profesionálních úklidových prací. Odpadne vám tím zároveň kontakt s toxickými chemikáliemi, například na bázi chlóru.

Úklid po malířích – poměrně náročný bývá i úklid po malířích, kteří se při své práci soustředí zejména na požadovaný výkon a předpokládají, že se nemusí ohlížet na předměty kolem. Malíři proto také vyžadují zakrýt veškerá okna, dveře a další části prostoru ochrannou páskou a fólií, ale přece jen se někdy stává, že se tu a tam objeví nějaký problém – vyteklá či nastříkaná barva na dveřních futrech, na okenních rámech apod. Problematická bývá také podlaha, kde zakrytí nemusí být dostatečné, a kde je znečištění od barvy velmi časté.

Úklid po rekonstrukci bytu – každý, kdo někdy rekonstruoval nějaké prostory, si dobře uvědomuje, jaký nepořádek se tu vyskytuje, a to i tehdy, jsou-li firmy a řemeslníci pečliví a čistotní. Mnoho firem se po sobě snaží i uklidit, ale obvykle jde o úklid pouze povrchní, abyste v místě nebyli překvapeni hromadou sutin a stavebního prachu. V každém případě bude nutné prostory uklidit důkladněji, a k tomu se vyplatí pozvat profesionály, poněvadž půjde o práce značného rozsahu a fyzicky náročnější.

About the Author

You may also like these