Kterou půjčku si vybrat?

Někdy lidem schází ke spokojenosti pouhých pár korun. A pak se to dá ignorovat, protože taková menší úspora a minimální odříkání si po omezenou dobu je vlastně hračka. Jenže jsou i našinci, a není jich vůbec málo, kterým neschází jenom banálních pár korun. Těm mohou scházet tu desítky a tu stovky tisíc, a někdy dokonce i miliony. A v takových případech už si nikdo obvykle nemůže říci, že zkrátka počká, až si tyto peníze našetří. Protože to by se načekal! A často by se ani nedočkal.

rozložená eura

A když jsou někomu zapotřebí takové velké peníze, které mu ale scházejí, a to tak, že nelze žádoucí výdaje odložit nebo na ně rezignovat? Pak se je třeba poohlédnout po nějaké půjčce. Díky které by se to potřebné, ale příliš drahé, zaplatilo. A pak by se prostě splácelo.

Jenže zkuste si přijít do některého finančního ústavu a říci, aby vám půjčili takové velké peníze! Jistě, zřejmě by vám vyhověli, ale to jedině v případě, že jste naprosto dokonalými žadateli splňujícími ta nejnáročnější kritéria. Když máte čisté registry dlužníků a příjmy natolik horentní, že pro vás nebude splácení problém, pak vám kdekoliv rádi peníze půjčí. Jenže takto dokonalých žadatelů o půjčku není mezi našinci mnoho. To jsou bílé vrány.

eura bankovky

A ti, kdo dokonalí nejsou, ale přesto by potřebovali velké peníze půjčit? I ti vlastně mohou teoreticky uspět. To ale často jedině v případě, že usoudí, že je pro ně ideální volbou hypotéka bez doložení příjmu Hypotéka bez registru. Protože zatímco jinde by po nich požadovali prokázání mnoha kvalit, tady je to jiné. Tady se nikdo nemusí bát ani záznamů v registrech dlužníků, ani toho, zda budou připadat poskytovateli této půjčky příjmy žadatele dostatečné. Tady stačí dát jako záruku splácení nemovitý majetek a všechno jde.

Pak už není nemožné ani získání hodně velké půjčky. Kterou prostě kdekdo z nás někdy potřebuje.

About the Author

You may also like these